Kandydaci Mr. Bear Poland 2021

Głosowanie internetowe na zdobywców tytułów
Mr. Bear Poland 2021 oraz v-ce Mr. Bear Poland 2021!

    • W tym roku do walki o tytuł stanęło pięciu kandydatów! Pod formularzem głosowania znajdziecie listę zdjęć-linków do ich profili ze zdjęciami oraz opisami z wypełnionych przez nich ankiet TUTAJ.
    • Pamiętajcie! Typując zwycięzców wybieracie również zdobywcę tytułu vice Mr. Bear Poland 2021. Otrzyma go ten kandydat, który zgromadzi drugą co do wielkości liczbę głosów.

ZAGŁOSUJ!

Zanim jednak wskażesz swoje typy, zobacz profile kandydatów poniżej

Do zagłosowania nie potrzeba zakładania konta
głosowanie zakończone

Panowie oficjalnie można powiedzieć, że głosowanie na Mr. Bear Poland 2021 się rozpoczęło. To już dwunaste wybory i do walki o tytuł Mr. Bear Poland 2021 stanęło pięciu odważnych kandydatów! Wszystkim Wam – Kandydatom – dziękujemy i gratulujemy odwagi!

Kandydaci mają swoje dedykowane profile na naszej stronie. Na nich znajdziecie szczegóły o każdym z nich, galerię zdjęć jak i odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Czytajcie, oglądajcie i głosujcie! Zebrane przez nas  informacje mają posłużyć Wam własnie do wyboru tego z kandydatów, który Waszym zdaniem powinien otrzymać tytuł Mr. Bear Poland 2021 i reprezentować naszą bearsową społeczność w nadchodzącym roku na scenie tak krajowej jak i międzynarodowej!

 

 

Norbert z Aleksandrowa Łódzkiego 01
Jarek z Bydgoszczy 02
Grzegorz z Poznania 03
Konrad z Grzmiącej 04

Grzegorz z Łodzi 05

Leave a Comment

Scroll to Top