Zgłoszenia na Mr. Bear Poland 2024

Zostań Mr. Bear Poland 2024! Abyś wziął udział w wyborach wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy oraz kwestionariusz osobowy, dodasz kilka fotek i wyślesz na nasz adres mailowy.

Do 17 września 2023 roku do godziny 23:59 czekamy na Wasze zgłoszenia zgodne z naszym regulaminem. Im więcej odważnych mężczyzn znajdzie się wśród nas tym lepiej! Należy przełamać swoje lęki, nabrać więcej pewności siebie, podnieść samoocenę. Im więcej się Was zgłosi, tym lepiej dla społeczności i być może każdy znajdzie odpowiedniego reprezentanta swojego wyobrażenia Mr. Bear’a. Bo wiadomo, że ile osób, tyle definicji kim jest i jak wygląda prawdziwy „Bear”.

Jak się zgłosić?

1. Przygotuj wymagane zdjęcia:
– Twarz kandydata (prosty kadr, w miarę możliwości nie ucinaj włosów – to zdjęcie będzie widoczne na bannerach i plakatach),
– Całą postać kandydata,
– Cała postać lub od pasa w górę, prezentujące nagą bądź odsłoniętą klatkę piersiową.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w jednym z dostępnych formatów: PDF lub DOCX oraz własnoręcznie podpisz. Zachowaj oryginał i dostarcz nam go w pierwszym dniu wyborów, najlepiej na spotkaniu Kandydatów.

3. Skan bądź wyraźne zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza oraz wspomniane fotki wyślij na adres e-mail mrbearpoland@gmail.com.

4. Wypełnij kwestionariusz osobowy online pod adresem: https://forms.gle/2cwEWKty1gHSqugW8

Odpowiedzi z powyższego kwestionariusza będą zaprezentowane w profilach kandydata na naszej stronie. Część pytań ma charakter statystyczny, pozostałe są wzorowane na Kwestionariuszu Prousta + kilka pytań ze środowiska. To wszystko po to, aby przybliżyć Ciebie środowisku i osobom, które będą głosować.

WOOF!

Scroll to Top