Mateusz z Częstochowy #01

Parametry fizyczne

Wzrost: 175 cm

Waga: 95 kg

Kolor oczu: niebieskie

Kolor włosów: brązowe

Sam o sobie

Nazywam się Mateusz, mam 29 lat, mieszkam w Częstochowie gdzie pracuję jako operator wózków widłowych-logistyk. W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas na siłowni, trenując trójbój siłowy. Ukończyłem Wydział Weterynarii w związku z moją pasją i hodowlą pytonów siatkowych. W swoim życiu kieruję się słowami Aleksandra Poe: “Gdy naturę i jej prawa ciemność spowiła, Bóg rzekł: Niech będzie Newton! I światłość się stała.” Lubię dobrze zjeść. 🙂

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu

Siłownia, kulinaria i hodowla pytonów siatkowych.

Kwestionariusz

Główna cecha mojego charakteru:
„Zawziętość”

Cechy, których szukam zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn:
„Siła, odwaga, determinacja”

Co cenię najbardziej u przyjaciół:
„Odpowiedzialność, Lojalność, chęć niesienia pomocy innym”

Moja główna wada:
„Lenistwo”

Moje ulubione zajęcie:
„Leżenie na kanapie z kuflem piwa i trenowanie na siłowni”

Moje marzenie o szczęściu:
„Rozwinięcie mojej hodowli pytonów siatkowych”

Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:
„Chciałbym być Panda Wielką, ponieważ przesypiają 80% swojego życia ?”

Kiedy kłamię:
„Czerwienią mi się uszy”

Słowa, których nadużywam:
„Słowo z soczystym R w środku”

Ulubieni bohaterowie literaccy/komiksowi:
„X-men”

Ulubieni bohaterowie życia codziennego:
„Mój Tato”

Czego nie cierpię ponad wszystko:
„Obłudy, kłamstwa, dwulicowości”

Dar natury / moc, który/ą chciałbym posiadać:
„Przewidywania przyszłości, gdyż wtedy mógłbym nie popełniać błędów :)”

Obecny stan mojego umysłu:
„Wyluzowany”

Błędy, które najłatwiej wybaczam:
„Przypalony obiad, brak punktualności”

Moja dewiza:
„Gdy naturę i jej prawa ciemność spowijała, Bóg rzekł: niech bedze Newton! I światłość się stała”

Moje popisowe/ulubione danie:
„Gulasz z dziczyzny”

Mój ulubiony drink:
„Whisky z colą i lodem”

Czym dla Ciebie są Wybory Mr. Bear Poland?:
„To przede wszystkim okazja do spotkania ludzi, którzy skupiają się wokół idei Bear, bo przecież na tej imprezie obecni są nie tylko „misie”. Jest to też okazja do dobrej zabawy i poznania nowych ludzi, z którymi „może być po drodze”! A dla kandydatów jest to z pewnością szansa na rywalizację i sprawdzenia swoich możliwości w bezpośredniej konfrontacji z innymi „niedźwiedziami”!”

Moja definicja kim jest 'Bear’:
„Bear to moim zdaniem taki mężczyzna, który się misiem czuje! Nie musi mieć to wcale odzwierciedlenia np. w jednolitej powierzchowności, bo przecież jest wiele typów niedźwiedzi: Bear, Muscle Bear, Chubby Bear, Silver Bear i pewnie jeszcze inne! O tym, który typ jest w danym roku najlepszym kandydatem i zwycięzcą zadecydują wybierający! Natomiast z pewnością Bear powinien cechować się opanowaniem, równowagą emocjonalną i wzbudzać zaufanie innych!”

Co sądzę o społeczności 'Bears’ w Polsce:
„Jeszcze nie wiem, co sądzić o społeczności Bear w Polsce… Mogę przeglądać archiwalne informacje o działalności stowarzyszenia, ale od 2020 roku zmieniły się z wiadomych względów realia działalności i funkcjonowania takich organizacji, zatem współczesność w żaden sposób nie jest porównywalna z przeszłością. Póki, co obserwuję ją przez pryzmat grup na FB. Na pewno uczestnictwo w wyborach i realne poznanie ludzi, pozwoli mi wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.”

Jaka jest Twoim zdaniem rola zdobywcy tytułu Mr. Bear Poland 2023
„Och, zacznę od bardzo ambitnych założeń! 😀 Jeżeli organizatorzy mi to umożliwią, jestem skłonny pojechać do Arktyki i nadzorować ograniczanie efektu cieplarnianego, w celu ratowania niedźwiedzi polarnych, lub wyjechać do Tajlandii i Malezji, żeby wspierać ochronę niedźwiedzi malajskich, nosząc dumnie szarfę zwycięzcy! 😀 W realnym znaczeniu Mr. Bear, to „twarz” społeczności misiowej w roku, w którym taki kandydat zdobył ten tytuł. Fajnie, jeżeli zwycięzca uczestniczy czynnie, w miarę swoich możliwości czasowych (każdy ma przecież swoje np. życie zawodowe) w imprezach społeczności Bear. Promując pozytywny wizerunek „mężczyzn takich, jak my”! Szczegółowe oczekiwania, co do zwycięzcy i v-c mistera wskazane zostały przez organizatora w paragrafie 15 regulaminu wyborów. Integrowanie środowiska… no cóż to przede wszystkim to zależy od każdego, kto utożsamia się z środowiskiem Bear, a nie od tego, jaki jest mister! Jeżeli drogi czytelniku nigdzie się z własnej woli nie wybierzesz, żeby poznać ludzi i dać poznać też siebie, to nawet najbardziej wymarzony mister tego tobie nie zapewni, nie jest przecież czarodziejem! Zatem takie spotkania jak wybory Mr. Bear, czy inne z kalendarza BoP są właśnie po to, żeby TOBIE umożliwić poznanie podobnych sobie ludzi!”

Galeria

Scroll to Top