O wyborach

Wielkimi krokami zbliża się już jesień, ale nie ma się co smucić. Już od siedmiu lat, misie, chaserki i sympatycy ruchu bears w Polsce czekają na październik, kiedy to w Poznaniu odbywa się największa miśkowa impreza w Polsce – wybory Mr. Bear Poland.

Bez nazwy-2

Zatem drodzy Panowie, w październikowy weekend, 23-24 października, w stolicy Wielkopolski, będziemy wybierać kolejnego Mr. Bear Poland, spośród dorodnych przedstawicieli naszego gatunku, aby z dumą reprezentował nas przez kolejny rok – 2016!

Zwycięzca – dzięki hojności naszych wspaniałych sponsorów – zostanie obsypany nagrodami. Oczywiście nie zabraknie również atrakcji i nagród dla wszystkich kandydatów oraz zgromadzonej publiczności!

Zgłaszajcie się! Może to właśnie Ty zostaniesz Mr. Bear Poland 2016.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie. Na stronie znajdziecie plan tegorocznej imprezy, który – obiecujemy Wam – będzie ewoluował w ciągu najbliższych tygodni!

Nie zwlekajcie! Macie znajomego, który świetnie się nadaje na Mr. Beara? A może sami świetnie się do tego tytułu nadajecie? Namówcie znajomych lub zgłoście się sami już teraz!

Mamy nadzieję, że będziemy wszyscy bawić się tak świetnie jak w ostatnich latach. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy wyborów Mr. Bear Poland,
Woof!

Scroll to Top