Bilety i imprezy

Już wiecie jak będą wyglądać oba wieczory wyborcze. Teraz kolej na ceny i nieco więcej szczegółów.

Bilet na piątek 23.10.2015 – 15 zł – w cenie biletu wstęp do klubu HaH Art & Music Club (ul. Małe Garbary 6 Poznań) od godziny 22:00. Dodatkowo w cenie biletu będziecie mogli sobie wybrać jedną z kolorowych opasek na piątkowy wieczór. Wybierzcie swój kolor opaski i bawcie się do bladego świtu!
Czerwony – seks
Niebieski – związek
Żółty – szukam
Biały – bawię się

Ticket2016

Bilet na sobotę 24.10.2015 – 20 zł – w cenie biletu wstęp do klubu HaH Art & Music Club (ul. Małe Garbary 6 Poznań) od godziny 22:00. Do biletu sobotniego, każdy otrzyma również kartę do głosowania dla publiczności. Kartę należy wypełnić i wrzucić do urny, która będzie umieszczona na barze w sali Hell w klubie  HaH Art & Music Club.

Dla członków Stowarzyszenia Bears Of Poland przygotowane zostały dodatkowe atrakcje. Po pierwsze w klubie po okazaniu legitymacji na obu barach Hell podczas piątkowej i sobotniej imprezy będą obowiązywać zniżki. Piwo lane 0,5l za 5 zł i shoty Wściekły Miś również za 5 zł! Dodatkowo podczas sobotniego wieczoru przy wejściu otrzymacie dodatkową kartę do głosowania. Prosimy o podanie numeru legitymacji i nazwiska do weryfikacji przy kasie.

Dodatkowo każdy w sobotę dostanie opaskę z numerem. Każdy gość weźmie udział w Loterii Biletowej, która odbędzie się tuż przed ogłoszeniem laureatów wyborów Mr. Bear Poland 2016! Sprawdzajcie numery losowane na scenie bo nagrody są bardzo atrakcyjne!

Klub HaH Art & Music Club od każdego biletu z piątkowej i sobotniej imprezy przekaże 5 zł na fundusz reprezentacyjny dla Mr. Bear Poland 2016 i Vice Mr. Bear Poland 2016 aby swobodniej mogli reprezentować nas w Polsce i za granicą! Mamy nadzieję, że zbierzemy wystarczające fundusze na to, żeby bawili się dobrze!

Mam nadzieję, że ceny Was nie odstraszą i przybędziecie licznie na Wybory do Poznania. Bilety będzie można nabyć w klubie HaH Art & Music Club w piątek i sobotę. Każda osoba, która nabędzie bilet otrzyma opaskę na nadgarstek, która upoważniać będzie do wejścia na strefę tylko dla uczestników wyborów, a także do swobodnego poruszania się po klubie. Nie zdejmujcie opasek, bo potem może być problem z wejściem, na zamkniętą tylko dla mężczyzn, strefę Wyborów.

Bilety można wcześniej zarezerwować przysyłając do nas e-mail z informacją na jakie dni, ile biletów i na jakie nazwisko mamy je zarezerwować. Bilety będzie można wykupić w klubie i w ten sposób zapewnić sobie bezproblemowe wejście. Na rezerwację biletów czekamy do końca dnia 22.10.2015. Po tym terminie nie jesteśmy w stanie zagwarantować przyjęcia rezerwacji.

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top