Goście goście

mr-bear-2017_baner_wydarzenieflagi_wwwJadą jadą goście na Wybory…

Już w przyszły piątek i sobotę spotkamy się w Poznaniu na VIII wyborach Mr. Bear Poland. Na pewno frekwencja jak co roku dopisze. W tym roku mamy dla Was dodatkowe dobre informacje. Mianowicie odwiedzą nas niedźwiedzie z różnych krajów.

Już od lat bawią się z nami niedźwiedzie z Czech. W tym roku razem z nami będzie z nami tegoroczny, niemal świeżo upieczony Mr. Bear Czech Republic wraz z przyjaciółmi oraz reprezentacją Prague Bears! Miło Was zawsze widzieć na naszych wydarzeniach!

Nasi kolejni sąsiedzi Niemcy również i w tym roku przyjadą na nasze wybory. Będziemy gościli po raz drugi Mr. Bear Germany 2015, który przyjedzie do nas wraz ze swoimi przyjaciółmi. Bearkeeper wniesie nieco berlińskiej klubowej muzyki na naszą imprezę, więc będzie można zobaczyć i posłuchać jak się bawią misie i misioluby w Niemczech u nas w Poznaniu.

Z nieco dalszej odległości przybędzie do nas Mr. Bear Hungary ze świtą. Po raz pierwszy Węgrzy będą na naszych wyborach.

Z zielonej wyspy za to wybiera się do nas zwarta reprezentacja Stowarzyszenia Dublin Bears, Razem z reprezentacją z Irlandii przyjadą też koledzy ze Słowacji.

Oczywiście nie może zabraknąć naszych rodzimych Mr. Bear Poland 2016.

Wybory są jednak wydarzeniem, które ma integrować całą społeczność. Zatem razem z nami będzie się również bawił Mr. Leather Poland 2016, a z kolegami z Irlandii przyjedzie Mr. Leather Ireland. Więc będzie misiowo i skórzanie.

Mamy nadzieję, że podejmiecie naszych gości i nie zostawicie ich samych stojących przy barze. Więc bierzemy słowniki języków obcych w dłoń i do dzieła!

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top