O wyborach

Czym tak naprawdę są wybory Mr. Bear?

Trudno w jednym zdaniu odpowiedzieć na to pytanie. Wybory Mr. Bear odbywają się na całym świecie w misiowych społecznościach. To swoisty happening, przeważnie trwający weekend. W tym czasie spotykają się osoby utożsamiające się ze społecznością misiową: bears, chubby, admirers, chasers, cubs… i można by tak gatunków wymieniać mnóstwo. Czyli spotykają się ludzie, którzy w takim towarzystwie czują się dobrze i swobodnie. A wśród tych wszystkich ludzi jest kilku śmiałków, którzy nie boją wystąpić się na scenie i zaprezentować przed zgromadzoną publicznością. I właśnie to spośród nich wybierany jest Mr. Bear, czyli najbardziej misiowy – jakkolwiek to można nazwać – kandydat. Ten właśnie wybraniec, będzie przez rok reprezentował społeczność bears swojego kraju. Może również wziąć udział w międzynarodowych wyborach Mr. Bear.

W Polsce pierwsze wybory Mr. Bear odbyły się w październiku 2009 roku, w Poznaniu w klubach Hallo! Cafe oraz Heros. Od tamtego czasu, stało się to swoistą tradycją, że wybory co roku odbywają się właśnie w październiku i w stolicy Wielkopolski.

Mamy nadzieję, że śmiałkowie będą się znajdywać co roku, tak samo jak goście, którzy będą chcieli wziąć udział w wyborach Mr. Bear Poland i impreza na stałe już będzie elementem misiowego polskiego kalendarza.

Mr. Bear Poland to wybory, które odbywają się co roku w Poznaniu w październiku. Historia wyborów sięga 2009 roku, kiedy odbyły się pierwsze w Polsce wybory Mr. Bear w dwóch niewielkich klubach Hallo! Cafe i Heros. Od tego czasu nie tylko w Warcie upłynęło wiele wody…

Na przestrzeni lat impreza zdążyła nieco się rozrosnąć, ale też i przybrać w miarę dojrzały kształt. Także świadomość organizowania tej imprezy wśród rozproszonych społeczności okrzepła. Wybory Mr. Bear Poland stały się flagowym wydarzeniem w społeczności Bears w Polsce. To na tym jedynym w swoim rodzaju wieczorze Zarząd Stowarzyszenia Bears Of Poland ogłasza kalendarium wydarzeń misiowych na następny rok. Tak mocno wybory zapadły w świadomość, że rok misiowy w Polsce zaczyna się od Wyborów i trwa do kolejnych Wyborów.

Wracając do samych wyborów to rok do roku czekamy na tych odważnych, którzy zechcą się zgłosić i reprezentować społeczność Bears w Polsce i na świecie. Każdy kto podeśle swoje zgłoszenie zasługuje na nasz szacunek! Oczywiście w konkursie jest o co powalczyć, bo do wygrania oprócz pieniędzy i nagród rzeczowych jest właśnie tytuł! Tytuł i wspomnienia, których nikt Wam nie odbierze!

Jeżeli jesteście właśnie kimś, kto powinien dzierżyć szarfę z tytułem Mr. Bear Poland na 2015 rok to zgłoście się już teraz! A jeżeli znacie kogoś, kto idealnie by się nadawał do tego tytułu to namówcie go do zgłoszenia się i zasmakowania w splendorze Mr. Beara.

Mamy nadzieję, że wszyscy w ten październikowy weekend będziemy się wyśmienicie bawić i pozostaną z nami po nim same pozytywne wspomnienia.

WOOF!

Dodaj komentarz

Scroll to Top