Laureaci Mr. Bear Poland 2016

Czas ogłosić wyniki tegorocznych wyborów na Mr. Bear Poland 2016!

W ciągu dwóch październikowych wieczorów na scenie w HAH Art & Music Club pięciu dzielnych kandydatów zmagało się w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze o tytuły Mr. Bear Poland 2016 i vice Mr. Bear Poland 2016. Wszystkim należą się wielkie brawa za podjęcie walki i wysiłek włożony tak w przygotowanie się do wyborów jak i występy przed zgromadzoną publicznością.

Niemniej w nocy z soboty na niedzielę wszystko się rozstrzygnęło. Podczas kiedy komisja skrutacyjna wyłoniona z publiczności dzielnie liczyła głosy publiczności jury obradowało przedstawiając swoje oceny z kart do głosowania jury. Podano również wyniki głosowania internetowego za pomocą maili i smsów. Koniec końców wszystko zostało podliczone, skrupulatnie podzielone i oto wyniki:

Tytuł Mr. Bear Poland 2016 zdobył kandydat nr 2 Wiktor z Warszawy! Tytuł vice Mr. Bear Poland 2016 przypadł zaś kandydatowi nr 3 Waldemarowi z Berlina!


DSC_7250

Obu zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanego roku reprezentowania naszej misiowej społeczności! Obaj będą prowadzić fanpage Mr. Bear Poland 2016 więc spodziewajcie się, imprez i innych ciekawostek związanych z naszymi Misterami właśnie tam! Dodatkowo możecie się z Nimi tam bezpośrednio kontaktować czy zapraszać na swoje wydarzenia – do czego serdecznie zachęcamy.

Wszystkim kandydatom, sponsorom, organizatorom i gościom dziękujemy za wspaniały weekend. Mamy nadzieję, że nadchodzące wybory Mr. Bear Poland 2017 za rok będą przynajmniej tak samo udane. I pamiętajcie, że za rok to Wy możecie założyć na siebie szarfę Mr. Bear Poland!

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top