Nabór Kandydatów!

nabor_strona_865x361

Wybory Mr. Bear Poland 2018 – Czas start!

Panowie rozpoczynamy nabór kandydatów na Mr. Bear Poland 2018. To już dziewiąte wybory i powoli zbliżamy się do wielkiego święta, już za rok! Ale teraz skupiamy się na tym by wybrać nowych Mr. Bearów. Na razie dla wszystkich zainteresowanych podajemy szczegółową rozpiskę dat związanych z wyborami i nie tylko! Znajdziecie je tutaj. Oczywiście każdego śmiałka prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem przed zgłoszeniem. Formularze zgłoszeniowe możecie pobrać tutaj.

Pamiętajcie, że kandydowanie w wyborach jak i same wybory to przede wszystkim ma być dobra zabawa dla Was. Oczywiście podszyta nutką zdrowej, sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim liczymy na to, że to będzie świetna zabawa. Jeżeli czytaliście wywiady z naszymi Mr. Bearami, wiecie, że dla każdego z nich kandydowanie znaczyło co innego i inaczej przeżyli swój rok z szarfie. Niektórzy pokonywali swoje lęki, inni chcieli się sprawdzić, a jeszcze inni zrobili to by zyskać pewność siebie czy też fanów :). I bardzo dobrze! Wy zapewne też znajdziecie coś w wyborach co zbuduje Wasze doświadczenie, a z pewnością poznacie siebie z nieco innej strony. To Wam możemy zagwarantować!

Pamiętajcie, że żadnego z kandydatów nie pozostawimy samemu sobie. Na FB zostanie założona specjalna grupa, w której będą osoby związane z organizacją wyborów które Was wspomogą. Wsparcie otrzyma każdy z Was, wystarczy tylko zapytać. My jako zespół Mr. Bear Poland również jesteśmy i będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania wyborów. Możecie się z nami kontaktować zarówno na mrbearpoland@gmail.com jak i na nasz telefon czy na naszym fanpage na facebook’u. Odpowiemy na każde pytanie!

Zatem Panowie, do boju! Czekamy na wszystkich odważnych! I wszystkim życzymy wygranej już teraz!

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top