Ostatnie dni głosowania internetowo-smsowego

Do końca głosowania nie zostało wiele, można odliczać godziny do 23:59 19.10.2017, kiedy to zakończymy głosowanie. Głosujcie bo jak zobaczycie poniżej różnice procentowe między kandydatami nie są wielkie i jeszcze wszystko może się zmienić.

Tak jak zwykle zaprezentujemy ogólny podział głosów bez podawania, którego kandydata odzwierciedla dany słupek. Dopiero w sobotni wieczór w Poznaniu dowiecie się, który ze znaków zapytania zamieni się na którego kandydata. Nie sugerujcie się kolejnością na wykresie, bo jest ona uzależniona jedynie wartością procentową głosów a nie kolejnością!

Dodatkowo w tym roku widać, że nasi kandydaci nie tylko zaskarbili sobie sympatię Panów bo w głosowaniu mailowym mocno dopingują im również kobiety, a także osoby spoza Polski.

Zostało jeszcze dosłownie 58 godzin do końca głosowania! Powodzenia życzymy wszystkim kandydatom! Zachęcajcie swoich znajomych, przyjaciół, kolegów czy rodzinę do głosowania. A Wy drodzy głosujący ślijcie swoje głosy. Każdy głos skrupulatnie policzymy. Pamiętajcie, że to Wasz głos może zadecydować o przewadze i zdobyciu tytułu Mr. Bear Poland 2018.

Aby oddać głos w wyborach wyślij e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wytypuj maksymalnie do trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2018 lub wyślij sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania. Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Pamiętajcie, że typując kandydatów wybieracie również vice Mr. Bear Poland 2018. Tytuł ten otrzyma kandydat który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top