Wystawa prac

Panowie mamy dla Was nie tylko rozrywkę w czasie V Wyborów Mr. Bear Poland ale także odrobinę sztuki. W czasie trwania wyborów będziecie mogli oglądać w klubie HAH prace graficzne Szymona. Będzie można również zakupić koszulki z grafikami artysty w czasie trwania eventu. Zachęcamy, ponieważ tak same prace jak i koszulki są dość unikalne w swojej, nie tylko formie, ale także i tematyce. Obok możecie zobaczyć jedną z grafik przygotowaną przez artystę.

Poniżej postaramy się przybliżyć postać Szymona

Szymon Kurpiewski. Absolwent Architektury Krajobrazu UP Poznań. Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu

– malarz, ilustrator, rysownik, artysta, architekt,

– autor kilku wernisaży we Wrocławiu, Olsztynie, Koninie.

– twórca tatuaży.

-współpracuje z IBB Andersia Hotel Poznań,

– laureat konkursu People of 501® realizowanego przez STREETMAG wraz z marką  Levi’s®.

Jego malarstwo prezentowane było między innymi w Art pride. Gay Art From Poland Pawła Leszkowicza,

Różnorodne pod względem technik prace przedstawiają fascynację człowiekiem i jego otoczeniem. Częstym motywem w twórczości artysty jest aspekt ludzkiej natury, zwierzęcości oraz fizyczności. Prace cechują się dużą symboliką przedstawianych treści.

Deformacja rzeczywistości wynika z subiektywnego często emocjonalnego postrzegania otoczenia i relacji łączących jego poszczególne elementy. Halucynogenne, wręcz kalejdoskopowe wizje pozostawiają szerokie pole dla interpretacji. Często Kurpiewski w swoich pracach odrzuca szereg treści celem podkreślenia i uwypuklenia tych najistotniejszych. Prace w swej różnorodności oddają poszczególne poziomy zależności i powiązań emocjonalnych w wielu skalach. Od szerokiej przestrzeni publicznej po analityczny aspekt obiektu nawet na poziomie komórkowych wzajemnych oddziaływań.

http://szymon-kurpiewski.blogspot.com/

Leave a Comment

Scroll to Top