X Wybory Mr. Bear Poland

Wybory Mr. Bear Poland 2019 – Czas zacząć!

Logo_blank_home_www

Panowie rozpoczynamy nabór kandydatów na Mr. Bear Poland 2019. To już 10 lat histori za nami. Tak, w tym roku po raz dziesiąty odbędą się wybory! Czyli obchodzić będziemy mały jubileusz. Mam nadzieję, że będziecie go obchodzić razem z nami.

X wybory to wybory na Mr. Bear Poland 2019! Dla wszystkich zainteresowanych podajemy szczegółową rozpiskę dat związanych z wyborami i nie tylko! Znajdziecie ją tutaj. Oczywiście każdego śmiałka prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem przed zgłoszeniem. Formularze zgłoszeniowe możecie pobrać tutaj.

Bycie kandydatem w wyborach to sama w sobie przygoda ale też ma to być dla Was dobra zabawa. Oczywiście podszyta nutką zdrowej, pozbawionej hejtu, sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim liczymy na to, że to będzie świetna zabawa. Jeżeli czytaliście wywiady z naszymi Mr. Bearami, wiecie, że dla każdego z nich kandydowanie znaczyło coś innego i inaczej przeżyli swój rok kiedy nosili szarfę. Być może poznaliście ich osobiście i wiecie to od Nich bezpośrednio. Wy zapewne też znajdziecie swój powód żeby wziąć udział w wyborach, i z pewnością poznacie siebie z nieco innej strony. To Wam możemy zagwarantować!

Pamiętajcie, że żadnego z kandydatów nie pozostawimy samemu sobie. Na FB zostanie założona specjalna grupa, w której będą osoby związane z organizacją wyborów które Was wspomogą. Wsparcie otrzyma każdy z Was, wystarczy tylko zapytać. My jako zespół Mr. Bear Poland również jesteśmy i będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas aż do finału wyborów i przez następny rok. Możecie się z nami kontaktować zarówno na mrbearpoland@gmail.com jak i na nasz telefon czy na naszym fanpage na facebook’u. Odpowiemy na każde pytanie!

Zatem Panowie, do boju! Czekamy na wszystkich odważnych! I wszystkim życzymy wygranej już teraz i oczywiście świetnej zabawy!

Leave a Comment

Scroll to Top