Zgłoszenia na Mr. Bear Poland 2021

Zostań Mr. Bear Poland 2021!  To proste nawet w tych niespokojnych czasach. Wystarczy, że pobierzesz formularz dla siebie lub swojego niezdecydowanego kolegi. Wypełnij, dodaj kilka fotek zgodnie z opisem:

  • Pierwsze zdjęcie powinno obejmować twarz kandydata
  • Drugie zdjęcie powinno obejmować całą postać kandydata
  • Trzecie zdjęcie powinno obejmować całą postać lub od pasa w górę, prezentujące nagą bądź odsłoniętą klatkę piersiową

i ZGŁOŚ SIĘ!

Do 25 września 2020 roku do godziny 23:59 czekamy na Wasze zgłoszenia zgodne z naszym regulaminem. Im więcej odważnych mężczyzn znajdzie się wśród nas tym lepiej! Należy przełamać swoje lęki, nabrać więcej pewności siebie, podnieść samoocenę. Im więcej się Was zgłosi tym lepiej dla społeczności i być może każdy znajdzie odpowiedniego reprezentatna swojego  wyobrażenia Mr. Bear’a. Bo wiadomo, że ile osób tyle definicji kim jest i jak wygląda prawdziwy „Bear”.
Aby się zgłosić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w jednym z dostępnych formatów:
– formMrBearPoland.pdf
– formMrBearPoland.doc
następnie własnoręcznie podpisać, a skan bądź zdjęcie wysłać na adres mailowy mrbearpoland@gmail.com. Oryginał należy dostarczyć jeszcze przed wyborami, najlepiej na spotkaniu Kandydatów.

Już od jakiegoś czasu kandydaci odpowiadają na pytania, dzięki którym możemy ich poznać nieco lepiej, zanim zaprezentują się na scenie w czasie wyborczych wieczorów z mikrofonem w dłoni. Nie inaczej będzie i tym razem. Tutaj znajdziecie tegoroczny formularz. Pamiętajcie, że będzie to część Waszego profilu kandydata jaki znajdzie się na naszej stronie.

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top