Bilety i imprezy

Już wiecie jak będą wyglądać oba wieczory wyborcze. Teraz kolej na ceny.

Bilet na piątek 24.10.2014 – 15 zł – w cenie biletu wstęp do klubu HaH Art & Music Club (Małe Garbary 6 Poznań) od godziny 22:00, a także do klubu Space (Grochowe Łąki 6 Poznań). Wszystko w jednej cenie biletu. Dla członków Stowarzyszenia Bears Of Poland po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej cena biletu 10 zł.

ticket2013

Bilet na sobotę 25.10.2014 – 20 zł – w cenie biletu wstęp do klubu HaH Art & Music Club (Małe Garbary 6 Poznań) od godziny 22:00, a także do klubu Space (Grochowe Łąki 6 Poznań). Wszystko w jednej cenie. Do biletu sobotniego, każdy otrzyma również kartę do głosowania dla publiczności. Kartę należy wypełnić i wrzucić do urny, która będzie umieszczona na barze Hell w klubie  HaH Art & Music Club. Dodatkowo goście zgromadzeni w tym dniu wezmą udział w Loterii Biletowej, która odbędzie się tuż przed ogłoszeniem laureatów wyborów Mr. Bear Poland 2015! Dla członków Stowarzyszenia Bears Of Poland po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej cena biletu 15 zł.

Mam nadzieję, że ceny Was nie odstraszą i przybędziecie licznie na Wybory do Poznania. Bilety będzie można nabyć w klubie HaH Art & Music Club w dniu imprez. Każda osoba, która nabędzie bilet otrzyma opaskę na nadgarstek, która upoważniać będzie do wejścia na strefę tylko dla uczestników wyborów, a także do swobodnego poruszania się po klubach. Nie zdejmujcie opasek, bo potem może być problem z wejściem na strefę Wyborów.

Bilety można wcześniej zarezerwować przysyłając do nas e-mail z informacją na jakie dni, ile biletów i na jakie nazwisko mamy je zarezerwować. Bilety będzie można wykupić w klubie i w ten sposób zapewnić sobie bezproblemowe wejście. Na rezerwację biletów czekamy do 22.10.2014. Po tym terminie nie jesteśmy w stanie zagwarantować przyjęcia rezerwacji.

Woof!

Leave a Comment

Scroll to Top