ORGANIZATORZY

Każde wybory mają swoich współtwórców, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie ich dla Was. Od pięciu lat, nieprzerwanie jednym z głównych organizatorów wyborów Mr. Bear Poland jest Stowarzyszenie Bears Of Poland, które objęło wybory swoim patronatem w 2010 roku. Oczywiście wciąż  czynnie działają pomysłodawcy imprezy czyli Mr. Bear Poland Team.

Wybory – jak co roku – odbywają się w Poznaniu, gdzie zostały zapoczątkowane w 2009 roku. W tym roku odbędą się w terminie 24-25 października 2014.

Najważniejsze jednak są te osoby, bez których wybory nie miałyby racji bytu, czyli WY WSZYSCY, którzy przyjeżdżacie co roku na to misiowe spotkanie i dzielnie wspieracie nas swoją obecnością.

Mamy nadzieję, że z roku na rok będzie NAS przybywać! A spośród tak licznej rzeszy misiów i misiolubów, ktoś zdobędzie się na odwagę i sięgnie po główny tytuł Mr. Bear Poland. Bo szczerze powiedzmy sobie, że bez kandydatów te wybory się nie odbędą!

Jest jeszcze niemniej ważna grupa osób, dzięki którym nasi zwycięzcy mogą się cieszyć nagrodami! To nasi sponsorzy, bez których nie moglibyśmy nagrodzić odważnych, jak i publiczności, sympatycznymi nagrodami. W tym roku mamy nadzieję, że również nas będą wspierać w promowaniu ruchu Bears w Polsce. Liczymy na tych, którzy byli z nami od początku, jak i na tych, którzy by chcieli do nas dołączyć. Wszystkich zapraszamy do kontaktu z nami mrbearpoland@gmail.com

WOOF!

Dodaj komentarz

Scroll to Top