ORGANIZATORZY A.D. 2012

Jak i przy zeszłorocznych wyborach w tym roku organizatorem wyborów Mr. Bear Poland jest Stowarzyszenie Bears Of Poland, które objęło wybory swoim patronatem nas ponad trzy lata temu. Oczywiście wciąż obecni są z nami pomysłodawcy imprezy czyli Mr. Bear Poland Team.

Po raz kolejny Stowarzyszenie Bears Of Poland skorzysta z gościnności klubów w Poznaniu. Tak więc po raz czwarty będziemy wybierać naszych reprezentantów w stolicy Wielkopolski.

Ale oczywiście najważniejsze są te osoby bez których te wybory nie miały by racji bytu czyli WY wszyscy, którzy przyjeżdżacie co roku na to misiowe spotkanie i dzielnie wspieracie nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że z roku na rok będzie Nas przybywać! A spośród tak licznej rzeszy misiów i misiolubów pewnie odważy się ktoś i stanie na scenie w świetle reflektorów by zaprezentować się i zdobyć tytuł Mr. Bear Poland. Bo szczerze powiedzmy sobie, ze bez kandydatów te wybory się nie odbędą!

Jest jeszcze nie mniej ważna grupa osób, dzięki którym nasi zwycięzcy mogą się cieszyć nagrodami! To nasi sponsorzy, bez których nie udałoby się zrobić tych wyborów. W tym roku mam nadzieję, że również nas będą wspierać w promowaniu ruchu misiowego w Polsce. Liczymy na tych, którzy byli z nami od początku jak i na tych, którzy by chcieli do nas dołączyć.


IBB Andersia Hotel jak do tej pory wspierał nas przy każdych wyborach i mamy nadzieję, że ta miła tradycja pozostanie z nami aż do ostatnich wyborów Mr. Bear Poland. W tym roku nie tylko zwycięzca głównego tytułu będzie mógł liczyć na szczodrość Hotelu ale również nasi goście w loterii biletowej.


Ryszard po raz kolejny nas wspiera swoim kunsztem kuśnierskim. Wspaniałe szarfy Mr. Bear Poland wyszły spod jego ręki. Również nagrody rozdane ubiegłorocznym Mr. Bearom w podziękowaniu Ale w tym roku od Ryszarda nie tylko wspaniałymi szarfami będziemy mogli się pochwalić. Jednak wszystko w swoim czasie…


Klub Lodi Dodi wspiera wybory i Stowarzyszenie Bears Of Poland od początku przyjmując pod swój dach spotkania misiowe i fundując nagrody od pierwszych wyborów Mr. Bear Poland. W tym roku również klub nas nie zawiódł.


Sklep Sex-Shop Heros mieszący się w Poznaniu jest również z nami od początku i kolejny rok będzie nas wspierał w organizowaniu wyborów Mr. Bear Poland fundując tym razem filmy dla zwycięzców.

 


Również w tym roku otwiera dla Was swoje podwoje Sauna Amigo i również przyłącza się do organizowaniu naszych wyborów. Są z nami od początku!


Tongariro Releasing Pierwszy polski dystrybutor kina gejowskiego i lesbijskiego, który niedawno obchodził II urodziny po raz drugi sponsoruje wybory Mr. Bear Poland fundując nagrody rzeczowe dla naszych zwycięzców.


Warszawski klub Toro od samego początku w 2009 roku, kiedy dobyły się pierwsze wybory dzielnie nam towarzyszy. Tak więc i w tym roku nas wesprze fundując nagrodę finansową. Gościnne progi klubu już nie jedne misiowe spotkanie gościły i zapewne będą jeszcze nie jeden raz gościć nas w przyszłości.


Haeven and Hell Art & Music Club (HAH) to klub o wyjątkowym klimacie idealny na weekendowe szaleństwa i wieczorne  wypady w tygodniu. Klub od chwili swojego otwarcia w lipcu 2011 roku wspiera nas w organizacji wyborów Mr. Bear Poland. W tym roku bilet na wybory uprawnia również do wstępu do klubu HAH.


Aby wszystko dopiąć do ostatniego szczegóły w tym roku będziemy mieli oficjalnego fotografa IV Wyborów Mr. Bear Poland! Tak więc nasi kandydaci będą mieli wspaniałe zdjęcia z wyborów, jak również będzie można sfotografować się z nowo wybranymi Mr. Bearami zaraz po koronacji!


Grupa Animacji Społecznej Rezerwat również wspiera nas w naszych wyborach. Rezerwat w swoich działaniach zajmuje się również profilaktyką zdrowia seksualnego, która jest jednym z celów statutowych Stowarzyszenia Bears Of Poland. Każdy będzie mógł porozmawiać z przedstawicielami Rezerwatu i otrzymać ulotki oraz wskazówki gdzie znaleźć więcej informacji. A goście będą mogli liczyć na zabezpieczoną zabawę.


Sportowy masażysta, absolwent rocznego kursu masażu sportowego i masażu tureckiego AM w Ułan-Bator i Marmara University/Medical Program. Specjalista od refleksoterapii stóp oraz modelowania sylwetki dla osób uprawiających sport. Od 10 lat masuje w klubach sportowych na terenie Warszawy. A dla naszego zwycięzcy ufundował rewelacyjny pakiet masaży. Max-pakiet 12 masaży sportowych z modelowaniem sylwetki i 2 zabiegami pielęgnacyjnymi podczas każdego masażu.


I w tym roku będziemy mogli liczyć na wsparcie Studia Fryzjerskiego Łukasza Buhla. Nasi kandydaci będą mogli liczyć na jego fachową opiekę i pomoc w stylizacji.

 


Barefoot Wine to marka, która prężnie wchodzi na rynek w Polsce proponując różne gatunki win. Dodatkowo Barefoot czynnie wspiera środowiska LGBT na całym świecie. W tym roku dla naszych Mr. Bearów Bearfoot Wine ufundował butelki swojego wina.


Klub fanTom wspiera nas kolejny raz. Nie należy zapominać, że to fanTom, jako pierwszy klub w Polsce, zaprosił naszych zwycięzców Mr. Bear Poland 2010 na imprezę w charakterze gości specjalnych. W tym roku również zwycięzcy zostaną zaproszeni na obchody pełnoletności klubu. Klub fanTom funduje nagrodę pieniężną dla zwycięzcy oraz uczestniczy w jego wyborze.


OutFilm.pl to nie tylko filmy, ale przede wszystkim ludzie – widzowie i twórcy filmów. To nowatorski serwis, przez który można oglądać najnowsze filmy legalnie i w najlepszej jakości. Po raz pierwszy do nas dołącza fundując kandydatom tygodniowe dostępy do serwisu.


Tarasy Cytadeli to ulokowana pośród zieleni restauracja mieszcząca się w Poznaniu. Funduje dla zwycięzców vouchery na wizytę w restauracji tym samym dołączając do grona naszych tegorocznych sponsorów.

Dodaj komentarz

Scroll to Top